NORMOVANÉ DIELY STROJOV

Normované prvky majú široké uplatnenie v priemyselnej výrobe. Ide o veľmi široké spektrum produktov, využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu. Vieme pre Vás zabezpečiť vysoko kvalitné produkty ku ktorým poskytujeme aj certifikáty a 2D aj 3D modely. Sortiment normovaných dielov pozostáva predovšetkým z nasledovných produktov:

Pojazdné kolá z polyuretanu, duroplastu, technopolymeru a pryže. V ponuke s konzolou i bez, jednotlivo i dvojité kolá či valčeky. Zaisťovacie prvky ako čapy, skrutky, piesty a pružinové piesty s páčkou. Rýchloupínače a uzávery ako aj hákové uzávery a silové rýchloupínače. Montážne a trubkové spojky, magnety, madlá, polohovacie nohy, uťahovacie kolieska, kĺbové prvky, pánty, západky, regulačné prvky, ovládacie prvky, upínacie páky a rukoväte. Rôzne strojné prvky ako upínacie krúžky a páky, silentbloky, rôzne skrutky, matice, podložky, prevodové prvky, polohovacie prvky, závesné oká a pod.

Ak máte záujem o normované diely prosím kontaktujte nás cez kontaktný formulár, mailom alebo telefonicky. Radi Vám pri výbere poradíme.

Normované diely strojov