Obchodné riešenia

Nákup náhradných dielov na každodennú údržbu, opravy alebo renováciu výrobných či spracovateľských zariadení sú pre väčšinu organizácií často komplikované aktivity, ktoré si vyžadujú zdroje a čas. Pre jednotlivé firmy je však veľmi dôležité predchádzať nákladným odstávkam a zachovať si kontinuitu výroby.

Ponuka spoločnosti TRADEPOINT GROUP nepredstavuje len konzistentný a spoľahlivý prístup k vysokokvalitným zásobám a k výrobkom s konkurencieschopnými cenami od popredných svetových výrobcov strojárskych komponentov. Vyvinuli sme aj radu praktických služieb, ktoré vám pomôžu pri zefektívňovaní obstarávania a dodávaní, znížia prestoje a zvýšia efektivitu, a zároveň pomôžu pri profilovaní strojárskych a údržbových náhradných dielov a spravovaní inventára. Spoločnosť TRADEPOINT GROUP vám pomôže vytvoriť výkonný a konsolidovaný systém na dodávanie náhradných dielov na údržbu, ktorý bude mať pozitívny dopad na vašu firmu.

Vďaka našej ponuke bezkonkurenčnej dostupnosti kvalitných náhradných dielov, nezávislému poradenstvu, môžete minimalizovať vlastný inventár, prevádzkový kapitál a odstávky, a zároveň maximalizovať výkonnosť a ziskovosť.

Outsourcing skladu u vás

Outsourcing skladu u vás

Znamená to, že pri všetkých požiadavkách spojených s údržbou a renováciou budete jednať len s jediným dodávateľom. Zaplatíte len za použité diely, znížite si skladové zásoby a vďaka jedinej faktúre mesačne môžete maximalizovať výhody plynúce z konsolidácie dodávateľského reťazca.

Denné dodávky na sklad

Denné dodávky na sklad

Logisticky vie naša spoločnosť pokryť požiadavky od zákaznika a naskladniť potrebný tovar do 24 hodín. Tovar dodávame aj cez víkend.

24 hodín, 7 dní v týždni support

24 hodín, 7 dní v týždni support

Naša spoločnosť vám može byť k dispozícii 24/7 v prípade neptretržitej prevádzky a dodávky produktov, ktoré ste nemali na sklade a je vyžadovaný okamžitý zásah.

Konsolidácia dodávateľov

Konsolidácia dodávateľov

Optimálizácia je jednou z hlavných tém ako si zabezpečiť zníženie nákladov a zlepšenie servisu. Ponúkame Vám riešenia šité na mieru podľa vašich požiadaviek.